Гаєвський Олексій

Керуючий партнер, адвокат

Адвокат — той, кому довіряють найважливіше: життя, свободу і майно. Моя мета — захистити клієнта, працюючи виключно у його інтересах

Бургела Олег

Партнер, адвокат

«Сильний бізнес — сильна країна. Моя задача — якісний супровід українського бізнеса на всіх етапах його розвитку»

97 %
виграних справ

Збереження
даних

Цілодобова
підтримка

Особистий
адвокат

Наші послуги

Про нас

Адвокатське об’єднання “Лігал Солюшн Групп” надає юридичні послуги компаніям і громадянам України. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, але ми виїжджаємо в усі міста країни.

Основу нашої практики складає юридичне обслуговування бізнесу. Ми представляємо інтереси компаній на всіх етапах: допомагаємо зареєструвати юридичну особу, надаємо юридичний і бухгалтерський супровід, оскаржуємо рішення фіскальних органів, ліквідуємо підприємства.

Велику увагу приділяємо юридичному захисту громадян. Консультуємо, допомагаємо захистити права в суді будь-якої інстанції, включаючи Європейський суд з прав людини.

Наші переваги

Маємо право представляти інтереси клієнта в суді. З 2019 року в силу вступають зміни до закону «Про адвокатську діяльність». Ці зміни забороняють юристам без адвокатської ліцензії виступати в суді і навіть вивчати документи у таких справах. Наша компанія об’єднує тільки адвокатів, ми маємо право вести будь-які справи в судах будь-якої інстанції.

Ведемо справи будь-якої складності. Наша компанія об’єднує фахівців в різних галузях права. Кожен співробітник досконально знає свій напрямок і при цьому є командним гравцем. Завдяки високій кваліфікації наших адвокатів і командній роботі ми виграємо найскладніші справи.

Гарантуємо результат. Якщо ми беремо справу, то гарантуємо перемогу в ній. У разі форс-мажорних обставин, коли гарантувати виграш ми не можемо, повертаємо гроші, включаючи комісії за безготівкові платежі.

Якщо ви потрапили в скрутну правову ситуацію, знайте, що у вас є надійні адвокати в Києві. Ми швидко реагуємо на виклик і приїжджаємо в будь-яку точку міста.

Якщо ви зайшли на цю сторінку випадково, збережіть наш сайт в закладки — як показує життя, в складну ситуацію можна потрапити в будь-який момент. В цьому випадку вам знадобиться хороший адвокат.

Познайомтесь з нашою командою

Залиште заявку!

Мы перезвоним вам в ближайшее время

Відгуки клієнтів

Мені дуже сподобалася робота Олексія. Дохідливо і терпляче пояснює, сумлінно виконує свою роботу. Професіонал своєї справи. Дякую вам за допомогу!!!
Олександра
Приємно здивований результатом роботи Олексія Миколайовича!!! В справі на якій раніше ставили крапку, пішов протилежний процес. Проблема не тільки вирішилась, а й дала нові можливості. Рекомендую як широкопрофільного адвоката. Дуже вдячний!
Валерий

Блог