м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245

(станція метро Арсенальна)

Index

Гаєвський Олексій

Керуючий партнер, адвокат

«Адвокат — той, кому довіряють найважливіше: життя, свободу і майно. Моя мета — захистити клієнта, працюючи виключно у його інтересах»
Index

Бургела Олег

Партнер, адвокат

«Сильний бізнес — сильна країна. Моя задача — якісний супровід українського бізнеса на всіх етапах його розвитку»

Index

97 %
виграних справ

Index

Захист
даних

Index

Нестандартний
підхід

Index

Особистий
адвокат

Адвокатське об’єднання Legard пропонує правову підтримку компаніям і фізичним особам в Україні. Наша спеціалізація — податкове, господарське, кримінальне право. Також ми надаємо юридичну допомогу в цивільних і сімейних справах. Головний офіс компанії знаходиться в Києві.

Наші послуги

Наші переваги

Компетентність

Всі наші адвокати мають великий практичний юридичний досвід і вміють знаходити ефективні правові рішення.

Незалежна позиція

Ми цінуємо вашу довіру і працюємо на результат. Орієнтовані на довгострокову співпрацю.

Об’єктивність

На першій консультації ви отримуєте точну оцінку ситуації і чесні прогнози по вашій справі.

Надійність

Будь-яка ваша інформація захищена адвокатською таємницею.

Познайомтесь з партнерами

Index

Гаєвський Олексій

Керуючий партнер, адвокат

Спеціалізація: господарське право, кримінальне право, цивільне право, адміністративне право.

Index

Бургела Олег

Партнер, адвокат

Спеціалізація: спадкове право, сімейне право, юридичний супровід бізнесу.

Відгуки про нашу роботу

Мені дуже сподобалася робота Олексія. Дохідливо і терпляче пояснює, сумлінно виконує свою роботу. Професіонал своєї справи. Дякую вам за допомогу!!!

Олександра

-

Приємно здивований результатом роботи Олексія Миколайовича!!! В справі на якій раніше ставили крапку, пішов протилежний процес. Проблема не тільки вирішилась, а й дала нові можливості. Рекомендую як широкопрофільного адвоката. Дуже вдячний!

Валерий

-

Блог

Адвокатське об’єднання Legard допомогло клієнту відшкодувати ПДВ

та уникнути штрафних санкцій на загальну суму 1 мільйон гривень
Читати повністю »
14.056.2019

Нове про новобудови

Випадки незаконного заволодіння майном українців почастішали. Про те, як захистити свою квартиру
Читать полностью »
28.02.2019

Якщо ви потрапили в скрутну правову ситуацію, знайте, що у вас є надійні адвокати в Києві. Ми швидко реагуємо на виклик і приїжджаємо в будь-яку точку міста. Зайшли на цю сторінку випадково? Збережіть наш сайт в закладки — як показує життя, в складну ситуацію можна потрапити в будь-який момент. В цьому випадку вам знадобиться хороший адвокат.

Адреса офісу

м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

Зателефонуйте нам

Послуги адвоката в Києві

Надання правової допомоги у кримінальних і цивільних справах, звернення з офіційним запитом до державних і контролюючих органів, представництво клієнта в касаційній інстанції та Вищому суді — все це дозволяє тільки статус адвоката.

Навіщо потрібен адвокат?

В першу чергу, він є незалежним радником з питань права, який має вищу юридичну освіту і обов'язковий стаж практики правозастосування.
Зверніть увагу! Стати адвокатом юрист може тільки після проходження спеціального кваліфікаційного іспиту, вступу в адвокатське бюро або палату, а також принесення присяги, як того вимагає Закон "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
Послуги адвоката можуть знадобитися не тільки в разі кримінального переслідування. Професійний захисник допоможе:повернути борг, скасувати незаконну угоду, зареєструвати компанію, врегулювати питання з нерухомістю, спадщиною, вирішити безліч інших проблем. Київські адвокати надають консультації, готують документи, допомагають клієнту відстояти свої права в суді.

Про компанію Legard

Команда Legard надає правову допомогу громадянам і організаціям України. Офіс знаходиться в Києві. Наше адвокатське об'єднання займається юридичним обслуговуванням бізнесу. Ми супроводжуємо компанії від реєстрації до ліквідації, організовуємо роботу юридичної та бухгалтерської служби, оскаржуємо рішення податківців та інших контролюючих органів. Другий напрямок діяльності — представництво в судових інстанціях, в тому числі в Європейському суді з прав людини. Ми націлені на результат відстоюємо інтереси клієнтів до перемоги.

Види послуг Legard

Послуги професійного адвоката від нашого об'єднання – це кваліфікована правова допомога. Її надають тільки експерти в області права з величезним досвідом судової та правозастосовчої практики. Ми оперативно вирішуємо юридичні питання будь-якої складності. Наші правозастосовувачі спеціалізуються на наступних правових напрямках:

Сімейне право

Сімейні конфлікти в моральному плані важко переносяться усіма сторонами процесу і вимагають особливої конфіденційності. Часто клієнт не хоче, щоб про сімейні сварки раптом дізналися сторонні. Складно знайти компроміс в такому спорі або аргументувати свою позицію з точки зору чинного законодавства неспеціалісту в області права. Але з цим впораються наші адвокати. Ми допоможемо:
 • в шлюборозлучному процесі: розлученні з іноземцем, розподілі майна;
 • в суперечці щодо дітей: визначення місця проживання, розміру аліментів, батьківства;;
 • в спадковій суперечці: поновлення строків прийняття спадщини, визнання спадкоємця негідним, оскарження заповіту, суперечки про борги спадкодавця, складання спадкового договору.
Сімейний юрист, як і сімейний лікар, в курсі всіх проблем клієнта і готовий в будь-який момент стати на захист його інтересів.

Податкове право

Наші фахівці надають адвокатські послуги при вирішенні податкових спорів щодо: Навіть одна фраза: "з Вами зв'яжеться мій адвокат" змусить задуматися будь-якого податківця про правомірність своїх дій.

Господарське право

Наша команда столичних адвокатів в рамках правового забезпечення бізнесу: Помилка у виборі правової позиції і лінії захисту при відстоюванні свого права в суді може обернутися для сторони, що програла, важкими економічними наслідками, а іноді стати причиною банкрутства. Правильно організований юридичний захист — запорука процвітання бізнесу.

Цивільне право

В рамках громадянського напрямку досвідчений адвокат: Ми ведемо всі категорії цивільних спорів, які вимагають розв'язання в суді, на будь-якому етапі судового розгляду і в судах першої, апеляційної та вищих інстанцій від попередньої підготовки до виконання рішень суду.

Кримінальне право

Правозахисники «Legard» беруть участь в кримінальному процесі:
Важливо! Отримати кваліфікований правовий захист при кримінальному переслідуванні — це право людини, а обов'язок йогонадати лежить на державі. Згідно із законодавством, це може зробити тільки адвокат.
Ми можемо виступати і на стороні потерпілого, при проведенні дій в досудовому і судовому слідстві, представляючи докази і забезпечуючи дотримання кримінально-процесуального законодавства.

Адміністративне право

Адвокати Legard (Київ) представляють інтереси клієнтів при вирішенні адміністративних спорів: Наш досвід спілкування з чиновниками і представниками контролюючих структур на "мові" закону дозволить бути на крок попереду, своєчасно і грамотно зміцнити правову позицію клієнта в спорі. Скориставшись послугами нашого об'єднання, ви отримаєте правову допомогу вузькоспеціалізованих досвідчених адвокатів зі стажем роботи від 5 років. Ми гарантуємо:
 1. Оперативність вирішення проблеми — наш досвід дозволяє швидко встановити суть спору і знайти оптимальне рішення. У невідкладних випадках можливий виїзд фахівця на місце.
 2. Конфіденційність — все, про що наш фахівець дізнався від клієнта, захищене адвокатською таємницею. Він не може бути допитаний як свідок і оприлюднити передані йому документи.
 3. Повернення коштів, витрачених на юридичну допомогу адвоката — витрати на правові послуги є судовими витратами, які підлягають поверненню в разі програшу другої сторони. Після прийняття рішення на вашу користь ви повернете все, що заплатили адвокату.
 4. Професіоналізм — наші фахівці мають багату правозастосовчу практику, яка дозволяє дати правильну юридичну оцінку ситуації, що склалася, і оцінити перспективи вирішення проблеми.
 5. Результат — ми прагнемо досягти позитивного рішення в захисті прав та інтересів клієнта. Завдання адвоката — звести до мінімуму ризик програшу шляхом визначення правильної правової позиції.
 6. Відповідальність — ми виконуємо взяті на себе зобов'язання щодо захисту інтересів клієнта. Ви можете бути впевнені в нашому відповідальному підході і дисципліні.
 7. Взаєморозуміння — ми знаходимося в постійному контакті з клієнтом на кожному етапі співробітництва, звітуємо про виконану роботу.

Прайс-лист на послуги адвоката

Адвокати в Києві проведуть:
 • усну консультацію по телефону з юридичним аналізом ситуації;
 • письмову консультацію з юридичною експертизою;
 • консультацію при особистій зустрічі в офісі з розгорнутими поясненнями, посиланнями на норми законодавства та визначенням позиції у справі;
 • експертизу тексту договору на відповідність чинному законодавству України.
Ціни на послуги адвоката досить демократичні. Ви платите тільки за конкретну роботу і отримуєте результат.
КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА ЦІНА
Усна консультація 500 грн.
Усна консультація з вивченням документації 1000 грн.
Письмова консультація 1500 грн.
Якщо після платної консультації адвоката ви вирішите укласти з нами договір на довгострокове співробітництво, ми допоможемо:
 • скласти юридичні документи (претензії, договори, мирові угоди, шлюбні контракти);
 • підготуватися до судового захисту (складання позову та інших процесуальних документів);
 • представити інтереси в досудовому і судовому врегулюванні спору;
 • проконтролювати хід виконавчого провадження (ведення справи до повного виконання судового рішення).
Прейскурант послуг адвоката залежить від багатьох факторів: складності справи, сфери права, наявності документів у замовника. Справа кожного клієнта унікальна, щоб дізнатися вартість, оформіть заявку на консультацію. Наші фахівці детально вивчать всі аспекти вашої справи і підготують розрахунок вартості правової допомоги. Перевірити наявність свідоцтва на право займатися адвокатською діяльністю і отримати всю потрібну інформацію можна на сайті адвоката. При особистій зустрічі слід детально обговорити всі нюанси проблеми і разом з досвідченим адвокатом знайти можливі способи її вирішення. «Legard» — не тільки хороші фахівці і помічники, а й надійні партнери у виборі законного способу вирішення саме вашої проблеми. «Лигал Солюшн Групп» — не только хорошие специалисты и помощники, но и надежные партнеры в выборе законного способа решения именно вашей проблемы.