Абонентське юридичне обслуговування підприємств

Отримати пораду адвоката

Все більше українських компаній наймають юридичні об`єднання на аутсорс. Чому? В Україні законодавство дуже мінливе — закони змінюються практично кожен день. Щоб бути в курсі змін, корпоративні юристи щодня читають поправки до законів, а також роз’яснення до них.

Це трудомісткий процес, який не під силу одному юристу. По-перше, йому не вистачить часу на читання всіх поправок нашого законодавства. По-друге, немає такого юриста, який однаково добре розбирався б у всіх видах права. А компанії життєво необхідно дотримуватися ВСІХ приписів закону, інакше вона ризикує допустити помилку, і заробить штраф.

Адвокатське об’єднання вирішує цю проблему. Воно працює як єдиний організм, але при цьому кожен адвокат в ньому — експерт у своєму напрямку. Це дозволяє охопити все законодавство, відстежити поправки і вчасно застосувати їх в роботі компанії.

Послуги

Ми беремо компанію на абонентське обслуговування та забезпечуємо їй повний юридичний супровід:

  • Договори. Складаємо нові контракти або редагуємо існуючі. Супроводжуємо при підписанні договору з контрагентами. Вирішуємо розбіжності в пунктах контракту на вашу користь. Розриваємо договори обґрунтовано і безпечно, в тому числі в судовому порядку.
  • Юридичний захист. Складаємо претензії, беремо участь в поверненні дебіторської заборгованості. Подаємо позови до суду. Захищаємо від стягнень сумнівних боргів в господарській діяльності.
  • ЗЕД. Супроводжуємо зовнішньо-економічну діяльність — від стадії підписання контракту до повного його виконання. Вирішуємо суперечки з податковими та митними органами. Представляємо інтереси клієнта в МКАС (Міжнародний комерційний арбітраж) при Торгово-промисловій палаті України, а також в міжнародних арбітражах інших країн.
  • Податкові спори. Допомагаємо розробити облікову політику компанії, обґрунтовуючи її юридично. Стежимо за змінами в законодавстві і відповідно міняємо облікову політику. Беремо участь в податкових і адміністративних перевірках.
  • Реєстрація та ліквідація. Відкриваємо підприємства будь-якої форми власності і робимо це швидко. Проводимо правовий аудит. Ліквідуємо проблемні підприємства.
  • Разові консультації. Навіть при разових консультаціях несемо повну відповідальність за свої рекомендації.

Наш підхід

Коли ви наймаєте юриста, то фактично приймаєте нового члена сім’ї. Але якщо родичів не вибирають, то юриста вибирати можна і треба. Ми вважаємо, що вступаючи в вашу корпоративну сім’ю, ми зобов’язані:

  • Бути завжди поруч. Ви зможете звернутися до нас в режимі 24/7 і отримати кваліфіковану пораду. Екстрені ситуації, такі як перевірки або візит іноземного партнера можуть статися і в неділю. Ми готові до дзвінка навіть в суботу ввечері.
  • Бути у всеозброєнні. Всі зміни законодавства у нас під рукою кожен день. У будь-який момент ми надамо обгрунтований прогноз і аналітику по вашій діяльності.
  • Бути фінансово вигідними. Ціна нашого річного обслуговування порівнянна з річним гонораром штатного юриста. Якщо він у вас вже є, чудово. Ми знайдемо спільну мову і зробимо роботу один одного ще ефективніше.

Будемо раді співпраці!

Є питання?

Напишіть, що трапилося. Ми відповімо на пошту або передзвонимо