м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245

(станція метро Арсенальна)

Юрист з нерухомості — Київ, область

Ринок нерухомості в Україні стрімко зростає. Варто відзначити, що і фінансове становище громадян стає менш хитким. Все частіше продається і купується нерухомість, заселяються нові будинки і житлові масиви, розвивається інфраструктура навколо них.

Але варто відзначити, що всі угоди в сфері нерухомості контролюються з боку держави. Існує безліч законів і нормативних актів, які регулюють прозорість домовленостей, адже важливо звести до мінімуму будь-який ризик для кожної зі сторін-учасників, будь то шахрайство, обман, незаконні умови і т. д.

Саме тому відносини в сфері нерухомості вважаються одними з найскладніших з юридичної точки зору. Рішення будь-яких важливих питань — від приватизації квартири до її купівлі — вимагає присутності юриста з нерухомості. У чому ж полягає робота юриста по операціях з нерухомістю, і які питання він допоможе вирішити?

Актуальність проблеми – навіщо потрібен адвокат з питань нерухомості?

Консультація юриста по нерухомості знадобиться в таких випадках:

  • реєстрація прав власності;
  • приватизація квартири і передача з державного або комунального фонду приватному власнику;
  • укладання угод, що стосуються нерухомості – купівля-продаж, дарування, бартер, безоплатна передача у власність і т. д .;
  • супровід в угодах або представництво інтересів в суді або ж суперечках різних рівнів, де об’єктом виступає та чи інша нерухомість.

Під поняттям «нерухомість» мають на увазі не тільки будинки або квартири, а й земельні ділянки, приміщення з нежитлового фонду. Таким чином, кількість питань і ситуацій, де необхідна допомога юриста з нерухомості, істотно розширюється.

Звернення в Legard

Якщо виникають будь-які питання щодо угод з нерухомістю або потрібна консультація професійного юриста, телефонуйте в Legard. Вартість послуг юриста з нерухомості безпосередньо залежить від рівня повноважень і досвідченості адвоката. Зазвичай в компетенцію спеціаліста входять такі послуги:

  • Оформлення договорів та їх аналіз – договір купівлі-продажу, дарування, міни або оренди повинен бути складений юридично правильно і відповідати всім нормативним вимогам. Також угода повинна чітко визначати сферу інтересів клієнта, тому для її складання потрібен не тільки досвід в даній галузі права, а й знання законодавства в цілому. Якщо клієнтові пропонують підписати вже готовий типовий договір, то юристу з питань нерухомості слід обов’язково його вивчити перед підписанням. Це необхідно, щоб не потрапити в руки шахраїв або не погодитися на відверто програшні для клієнта умови.
  • Представництво в суді або інших державних органах – юрист у справах нерухомості надасть допомогу щодо захисту законних прав в разі виникнення суперечок з приватними особами або чиновниками. Якщо інтереси клієнта захищатиме професіонал, це істотно підвищить ймовірність виграшу у справі.
  • Складання документації – всілякі клопотання, позови та заяви – це частина процесу приватизації, без якої не обходиться жодна справа. Правильне оформлення і складання документів – завдання юриста.
  • Реєстрація прав власності – договір купівлі-продажу не є офіційним підтвердженням права власності на житло або земельну ділянку. Щоб отримати їх, слід зареєструвати свої наміри в державному органі. Це платна послуга, і краще зробити реєстрацію, довірившись людині, яка знає всі підводні камені.
  • Консультування з питань нерухомості – при виникненні будь-яких питань з нерухомості, її придбання, оформлення прав власності та приватизації слід звернутися до профільних юристів, які проконсультують в усній або письмовій формі, а також зможуть провести детальну перевірку документів у справі і дадуть пораду.

Також нерідко адвокати надають не тільки юридичні послуги по нерухомості, але і допомагають з оцінкою її вартості. Співпраця з оцінювачами – одна з важливих складових роботи професійного адвокатського бюро.

Переваги співпраці з Legard

Потрібен адвокат з нерухомості в Києві? Звертайтеся у Legard! Ми не тільки працюємо відповідно до стандартів адвокатської етики, прийнятими у всьому світі, але і маємо право на представництво інтересів клієнта в судах будь-якої інстанції.

Зараз далеко не кожен юрист може собі дозволити вести судові справи, для цього потрібно мати адвокатське свідоцтво. Legard – це компанія адвокатів, які мають всі необхідні для роботи знання і досвід, дозволи і акредитацію, внесені до Єдиного реєстру адвокатів України. В галузі податкового і господарського права досвід роботи адвокатів нашої юридичної компанії – більше 10 років.

Ми працюємо чесно і відкрито, цінуємо свою працю і час клієнта, тому на консультаціях дається вся необхідна інформація, коротко і чітко. Робота буде виконана саме в той термін, що узгоджений в договорі. Звертайтеся!