м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245

(станція метро Арсенальна)

Наша команда — кращі юристи Києва

Адвокатське об’єднання Legard надає юридичні послуги компаніям і громадянам України. Ми розглядаємо справи будь-якої складності, виїжджаємо в усі міста країни. Головний офіс знаходиться в Києві.

Основу нашої практики складає юридичне обслуговування бізнесу. Ми представляємо інтереси компаній на всіх етапах: допомагаємо відкрити юридичну особу, забезпечуємо юридичний і бухгалтерський супровід, оскаржуємо рішення фіскальних органів, ліквідуємо підприємства.

Велику увагу приділяємо юридичному захисту громадян. Консультуємо, допомагаємо відстояти права в суді будь-якої інстанції, включно з Європейським судом з прав людини.

Наша візитна картка — гарантія результату. Якщо ми беремося за справу, то виграємо її. У разі форс-мажорних обставин, коли гарантувати виграш ми не можемо, повертаємо гроші, включаючи комісії за безготівкові платежі.

Наша команда

Index

Гаєвський Олексій

Керуючий партнер, адвокат

Спеціалізація: господарське право, кримінальне право, цивільне право, адміністративне право.

Біографія: випускник Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. З 2006 по 2010 рік працював помічником прокурора, з 2010 по 2011 — прокурор відділу прокуратури Київської області. У січні 2011 року отримав право займатися адвокатською діяльністю. З 2017 року — керуючий партнер адвокатського об’єднання Legard

Кредо: ви платите тільки тоді, коли отримуєте результат. Якщо результату немає, я повертаю гроші.

Особисті якості: володар рідкісної якості — загостреного почуття справедливості. Адвокат по духу і покликанням. Не терпить, коли система ображає людей, і бореться за права потерпілого до перемоги.

Документи і сертифікати

Наша команда

Бургела Оле

Партнер, адвокат

Спеціалізація: спадкове право, сімейне право, юридичне обслуговування бізнесу.

Біографія: випускник Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. З 2004 по 2010 рік працював помічником прокурора, з 2010 по 2015 рік — прокурор. З 2016 року отримав право займатися адвокатською діяльністю. З 2017 року адвокат в Legal Solution Group.

Кредо: сильний бізнес не може будуватися на слабкій правовій платформі. Моє завдання — якісний супровід українського бізнесу на всіх етапах його розвитку.

Особисті якості: уважність до деталей, аналітичний розум, витримка. Перфекціоніст, суворий до себе і до своєї справи. Володіє тонким почуттям гумору і тактом, легка і приємна у спілкуванні людина.

Документи і сертифікати