м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245

(станція метро Арсенальна)

Кримінальний адвокат — Київ, область

Виникли проблеми з законом? Важливо негайно звернутися до адвоката у кримінальних справах. Тільки кваліфікований захист допоможе уникнути необґрунтованих звинувачень. Велика частина справ має помилки, неточності, а іноді і сфальсифіковані дані. Перше завдання кримінального адвоката — виявити невідповідності і застосувати їх на користь клієнта.

У яких випадках слід звернутися до адвоката у кримінальній справі?

Консультація і допомога фахівця необхідні всім особам, причетним до провадження. Ви можете бути потерпілим, свідком або підозрюваним. Часто свідок може бути перекваліфікований на підозрюваного. Адвокат з кримінального права — та сила, яка зводить ризик появи негативних наслідків до мінімуму.

Це стосується таких інцидентів:

 • підвищений інтерес з боку правоохоронних органів;
 • отриманий виклик на допит;
 • проти вас заведено справу, висуваються звинувачення;
 • аргументи слідства не відповідають дійсності, підозрюваний впевнений у своїй невинуватості;
 • затримання правоохоронними органами.

Це не повний перелік ситуацій, коли необхідний захист у кримінальних справах. Під час допиту юрист допоможе уникнути неправомірних дій з боку поліції, у наданні свідчень, що обертаються проблемами. Присутність адвоката важлива на місці події, коли потрібно зібрати докази, опитати свідків. Ви можете розраховувати на те, що адвокат у кримінальних справах в Києві прийде на допомогу в будь-який час.

Що робити, якщо проти вас порушили кримінальну справу?

По-перше, не можна впадати в паніку, бо нестабільне емоційний стан тільки посилить проблему. Потрібно заручитися підтримкою захисника, вимагати письмового ознайомлення з обвинуваченнями. При відмові можна написати скаргу. Краще зовсім не погоджуватися на взаємодію до моменту прибуття фахівця. До того ж підозрюваний ще не злочинець, і провина має бути доведена вагомими аргументами. Увагу потрібно приділити протоколу, точності показань в ньому.

Як і коли слід скористатися послугами кримінального адвоката?

Краще звернутися до юриста ще до початку справи. Якщо є можливість відвідати місце злочину, то такий варіант оптимальний, але так буває вкрай рідко. Часто відбувається затримання поліцією, і розгляд починається вже у відділку. Тоді правова допомога у кримінальних справах буде потрібна вже в якості конфіденційного побачення. При затриманні або допиті слід вимагати присутності захисника.

Якщо підозрюваний не звернувся до адвоката самостійно, це можуть зробити його родичі або інші суб’єкти. Безкоштовного юриста призначають в таких випадках:

 • розслідування справ особливої тяжкості;
 • звинувачення неповнолітніх;
 • наявність у людини фізичних, психічних відхилень;
 • неможливість оплати підозрюваним послуг;
 • незнання обвинуваченим української мови.

Окремо залучають фахівця, якщо вважають його присутність під час слухання необхідною.

Адвокат або цивільний захисник?

Між правовим фахівцем і цивільним захисником є істотні відмінності. Перший спеціально навчався, має досвід роботи з кримінальним провадженням. Це говорить про те, що така адвокатська допомога стане в рази ефективніше.

Права і повноваження адвоката у кримінальних справах

У зв’язку з постійною зміною законодавства коло осіб, здатних надавати допомогу і здійснювати захист, було звужено. Послуги адвоката у кримінальних справах надає тільки юрист, який зареєстрований в адвокатському реєстрі України. Він має такі права та повноваження:

 • відвідування клієнта в потрібний час;
 • отримання доказів;
 • подача запитів з вимогою пред’явити відомості у справі;
 • залучення фахівців;
 • присутність при оголошенні підозри;
 • захист при допитах;
 • вивчення матеріалів справи;
 • подача клопотання, скарг, відводів;
 • захист в засіданнях.

Також можуть бути використані інші методи, не заборонені законодавством.

Як працює адвокат у кримінальних справах?

Послуги надаються конфіденційно з дотриманням норм законодавства та етики. Консультації надаються на вищому рівні. Співпраця проходить в кілька етапів.

Первинна консультація і аналіз ситуації

Щоб скористатися послугами адвоката у кримінальних справах, досить зв’язатися з ним по телефону. Телефонний дзвінок — невід’ємне право громадянина, незалежно від його ролі у справі. Можна пояснити ситуацію, що склалася, надати інформацію про своє місцезнаходження для подальшої зустрічі.

Якщо допомога потрібна іншому суб’єкту, можна проконсультуватися особисто, дізнатися про подальші дії. Незалежно від обраного варіанту, юрист зустрічається з обвинуваченим, правоохоронними органами, вивчає всі матеріали по справі. Далі вибудовується стратегія захисту.

Укладення договору

Після первинної консультації і вивчення справи обумовлюються умови співпраці, ціна послуг і їх перелік. Список дій в ході розглядів може бути розширено. Ці моменти прописуються в договорі.

Вартість послуг

Скільки коштує адвокат у кримінальних справах? На формування ціни впливає безліч факторів. Вартість первинної консультації залежить від того, в якому вигляді вона надана: усна, з вивченням документів, письмова. На ціну впливають кількість судових засідань, обсяг документації, інстанція. Вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта, відповідає умовам договору.

Обов’язки адвоката у кримінальних справах на стадії розслідування

Юрист вивчає матеріали справи, знайомиться з зазначеними порушеннями, бере участь при оголошенні підозр. Також він присутній при дачі показань, розробляє стратегію поведінки з урахуванням поточної ситуації, тактику захисту.

Кримінальний адвокат в суді першої інстанції

Юрист консультує клієнта, збирає докази, відвідує людину в місцях перебування, відповідає на звинувачення під час засідання. Він викликає свідків, долучає зібрані матеріали до справи, вивчає протокол засідання, висловлює заперечення.

Участь кримінального адвоката в судах вищих інстанцій

Якщо виноситься вирок, виконується його оскарження. Юрист вивчає рішення суду, складає і подає апеляційні, касаційні позови. Він захищає клієнта, вивчає матеріали справи, визначає підстави для оскарження.

Послуги кримінального адвоката на стадії виконання вироку

Якщо людина була визнана остаточно винною, слідує виконання вироку. Завдання юриста з кримінального права — захистити людину, вплинути на рішення, що стосується місця ув’язнення, подати клопотання про дострокове звільнення. У захисника є право виносити вимоги про пом’якшення покарання або його умовне відбування, погашення судимості, її зняття.

Основні послуги Legard в галузі кримінального права

Серед послуг, які надають наші фахівці у кримінальних справах:

 • аналіз судової перспективи кримінального провадження;
 • консультування, складання тактики, стратегії;
 • підготовка необхідної правової документації;
 • участь в слідстві спільно з клієнтом;
 • правова допомога свідкам;
 • представлення інтересів потерпілих;
 • захист підозрюваних та обвинувачених на всіх етапах розглядів;
 • підготовка і подача документів до судів вищої інстанції.

Коли потрібен хороший адвокат у кримінальних справах, звертайтеся в Legard. За роки практики ми зіткнулися з безліччю специфічних ситуацій, знаємо, як працювати в важких умовах.

5 причин довірити правовий захист у кримінальних справах адвокатам Legard

Ми намагаємося зробити все, щоб добитися справедливості і допомогти клієнтам:

 1. представляємо і захищаємо інтереси в будь-яких судових інстанціях, працюємо відповідно до світових стандартів адвокатської етики;
 2. наш досвід більше 10 років, тому ми знаємо, як вирішувати складні ситуації;
 3. візьмемося за складні справи;
 4. цінуємо час, робимо все за чітким планом, складеним для конкретної ситуації;
 5. клієнт завжди в курсі ведення справи, ми повідомляємо про всі нюанси і складнощі, приховані небезпеки.

Висновок

Якщо вам необхідний кримінальний адвокат по ДТП та інших напрямках, звертайтеся в нашу компанію. Працюємо в Києві та області, гарантуємо абсолютну конфіденційність та високий рівень надання допомоги. Всі дії виконуються обдумано і виважено, з дотриманням законодавчих норм.