м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245

(станція метро Арсенальна)

Адвокат з податкових спорів — Київ, область

Ваш шанс виграти в податковому спорі дорівнює 97% — саме такою є статистика перемог компанії Legard в суді.

Претензії з боку податкової, необгрунтовані донарахування, залучення до відповідальності — питання, з якими до нас звертаються керівники підприємств, підприємці, головні бухгалтери.

Дефіцит бюджету змушує фіскальні органи проявляти підвищену працездатність і вкрай активно збирати податки. Але посилення податкового контролю — не єдина проблема бізнесу.

Не секрет, що інспектори дописують в акти перевірок спірні або надумані порушення, розраховуючи, що платник податків не буде ініціювати податкові спори.

Як протистояти незаконним діям податківців і оскаржити складені ними акти? Дізнайтеся про всі податкові ризики, звернувшись за консультацією юриста з податків.

Податкові юристи допоможуть підготуватися до перевірки

За статистикою 87% спорів з податковою вирішуються на користь бюджету. Але до суду справа не дійде, якщо адвокат по податкам своєчасно підключиться до справи.

Наші фахівці надають правову допомогу у вирішенні наступних питань:

 • аналіз діяльності організації на предмет виявлення «слабких» місць в сформованій системі податкового обліку;
 • розробка оптимальної схеми оподаткування;
 • аудиторська перевірка первинної документації та регістрів обліку з метою виявлення недоліків і порушень законодавства;
 • підготовка до фіскальної перевірки (приведення документів у належний стан, інструктаж керівництва і персоналу з приводу правил поведінки під час перевірки та надання свідчень в ході дослідчої і слідчої перевірки);
 • супровід підписання акту за результатами фіскальної перевірки;
 • підготовка заперечень на акт;
 • оскарження результатів перевірки;
 • підготовка документів на оскарження рішень фіскальної служби в адміністративному порядку;
 • оспорювання повідомлення-рішення контролюючого органу про нарахування обов’язкових платежів;
 • відстоювання інтересів під час досудового розслідування за фактом несплати податків, в якому особа притягується в якості підозрюваного, обвинуваченого, підсудного чи засудженого;
 • захист прав платника податків в судах першої, другої, касаційної інстанцій.

Важливо! Для ефективного захисту вашого бізнесу юристу з податкових питань потрібен час. Необхідно вивчити документи, розібратися в справі, підготувати доказову базу, розробити лінію захисту, вивчити актуальну судову практику.

Заручіться підтримкою фахівця завчасно, доручивши йому аудиторську перевірку діяльності організації. В цьому випадку не доведеться викликати його в терміновому порядку, коли повідомлення-рішення фіскальної служби вже на руках.

Чи можна обійтися без юридичної допомоги?

А може не все так страшно, і вирішити питання з фіскальними органами можна самостійно?

Завдання бізнесу — зменшити податки, завдання перевіряючих — максимально їх стягнути. Конфлікт інтересів очевидний. Уникнути його можна тільки якщо досконально розбиратися в деталях.

Але податкове законодавство — одне з найскладніших. Податки вимагають точних розрахунків, систематизації інформації та моніторингу чинного законодавства. А в НК України зміни і доповнення вносяться регулярно.
Крім того, існує велика кількість законів, підзаконних актів та внутрішніх документів ДФСУ, що регулюють правовідносини у цій сфері. Тому помилки допускають навіть бухгалтери з великим стажем. Результат — штрафні санкції та донарахування податків.

Зверніть увагу! Жодна справа про донарахування податків не обходиться без показань свідків. Мета податківців довести умисел. На допиті 90% непідготовлених керівників і бухгалтерів самі дають слідчим потрібну для донарахувань інформацію, підвищуючи ризик порушення кримінальної справи.

Тільки участь кваліфікованого фахівця з великою практикою правозастосування допоможе скоротити податкові ризики. Наші юристи допоможуть підготуються до перевірки і захистять ваш бізнес від свавілля податківців в ході її проведення.

Юридична допомога в ході перевірки

Участь фахівця в сфері податкового права на будь-якому етапі взаємодії з фіскальними органами:

 1. Зменшить психологічний тиск з боку фіскальних і слідчих органів.
 2. Дозволить дізнатися відповіді на 90% питань інспектора або слідчого. Можливість задати двозначні питання, які можна використовувати проти вас або компанії, буде повністю виключена.
 3. У присутності адвоката співробітники ДФС будуть діяти тільки в рамках закону. В іншому випадку їх дії будуть оскаржені в суді.
 4. Грамотно побудований захист, заснований на чинному податковому та процесуальному законодавстві, послабить позиції перевіряючих.
 5. Заперечення на акт перевірки, скарги і позови, складені професіоналом, стануть потужною платформою для захисту в суді, підвищивши шанси на успіх.

Щоб не «наговорити на статтю», довіряйте представляти ваші інтереси податковому юристу. Результат його участі в справі завжди позитивний — вам не донарахують спустошливих податків і не порушать проти вас незаконну кримінальну справу.

Юристи з податкового праваLegard підготують заперечення на акт перевірки, супроводжуватимуть допит, обшук, виїмку документів, оскаржать повідомлення-рішення в адміністративному або судовому порядку.

Чому слід звернутися в Legard?

 • Наші адвокати з податкових спорів — професіонали в сфері податкового права та економіки з юридичним стажем понад 15 років.
 • Знаємо систему роботи фіскальних і слідчих органів «зсередини» завдяки стажу роботи в органах прокуратури.
 • Кожному клієнту приділяємо стільки сил і часу, скільки потрібно для вирішення проблеми. Наші амбіції змушують нас виходити з суперечки переможцем.
 • Не пускаємо справи на самоплив, відповідально і уважно ставимося до дрібниць. Ваші позитивні відгуки — найкраща реклама для нас.

Податковий адвокат Legard працює з 9-00 до 18-00 в будні. За домовленістю можлива екстрена допомога.

Доручаючи рішення спору з податківцями нашим адвокатам, можете бути впевнені, що проблему ми візьмемо на себе, а ваша участь у справі буде мінімальною. Про виконану роботу ми відзвітуємо, як передбачає укладений з клієнтом договір, а вартість наших послуг в разі виграшу можна стягнути з податкового органу.