Наші послуги

Захист ваших прав — наш обов’язок

Українська держава повна сюрпризів. Ви можете жити і працювати за законом, як ви вважаєте, бути в мирі з сусідами, дотримуватися правил дорожнього руху. І в один не прекрасний день зіткнутися з несправедливими звинуваченнями, підкупленими свідками, недобросовісною роботою органів. І відразу зрозуміти, що незважаючи на законослухняність, ви абсолютно беззахисні перед безжалісною законодавчої машиною. У таких випадках вам знадобиться захисник у тій же ваговій категорії, що і держава. Вам знадобляться послуги адвоката.

Що ми пропонуємо.

Ми працюємо в 5 напрямках права: цивільному, кримінальному, господарському, адміністративному, податковому. Розглядаємо справи юридичних осіб, громадян України та нерезидентів. Працюємо в Києві, за запитом виїжджаємо в інші міста України.

Податкове право

Що ви отримаєте. Наше завдання — захистити ваші інтереси і виграти вашу справу. Для цього ми уважно вивчаємо матеріали справи, вникаємо в кожну деталь, піднімаємо прецеденти, розглядаємо нестандартні ходи. При такому підході рішення знаходиться завжди, і наші клієнти виходять переможцями.

З нами легко співпрацювати. Щоб почати співпрацю, вам потрібно приїхати до нас в офіс в центрі Києва або запросити нас до себе. Ми проводимо первинну консультацію і відразу повідомляємо, які у вас шанси на успіх, скільки часу займе розгляд і що ви в результаті отримаєте. На термінові виклики, наприклад, на місце аварії або позапланову податкову перевірку ми виїжджаємо миттєво.

Чому вибирати треба адвокатів. Ми часто чуємо, що люди планують звернутися до юриста і доручити йому свій захист в суді. Насправді звичайний юрист не зможе цього зробити: з 2019 року набувають чинності зміни до закону «Про адвокатську діяльність», які забороняють юристам без адвокатської ліцензії представляти клієнта в суді. Крім того, у адвокатських послуг є ще ряд переваг, про які вам треба знати:

  • Адвокат завжди дістане докази. Адвокатський запит не мають права проігнорувати ні в одній бюрократичній інстанції. Йому зобов’язані видати будь-який документ на першу вимогу. Відмова тягне за собою кримінальну відповідальність (ст. 397 ККУ).
  • Адвокат не видасть вашу таємницю. На відміну від юриста, адвоката не мають права допитати на суді як свідка. Відповідно, він не зможе розголосити дані, отримані від клієнта. Документи, передані адвокату, не підлягають розголосу. Все, що ви надали адвокату, консультації і рекомендації, які він вам дав, теж захищені адвокатською таємницею.
  • Адвокат вам по кишені. Гроші, витрачені на послуги адвоката, вважаються судовими витратами і підлягають компенсації стороною, що програла. Тобто, все, що ви заплатите адвокату, вам повернуть після того, як суд прийме рішення на вашу користь.

Ми хочемо, щоб всі українці були юридично захищені.

У нас в країні прийнято мати свого перукаря, дантиста, навіть ріелтора. Але чомусь не адвоката. Ми хочемо, щоб про юридичну безпеку і захищеність теж навчилися думати.

У нашій компанії працюють вузькопрофільні адвокати зі стажем від 5 років. Кожен володіє адвокатською ліцензією та сертифікатами про підвищення кваліфікації. Ми гарантуємо якість наших адвокатських послуг і впевнені в них настільки, що обіцяємо повернення грошей, якщо не виконаємо обіцянки.

Звернувшись до нас, ви отримуєте повну юридичну підтримку. А також впевненість в тому, що у вашій записній книжці є телефон людей, які в разі небезпеки захистять вас, вашу сім’ю, бізнес, гроші і свободу.