Адвокат з розлучень

Щоб розлучитися як люди

Замовити консультацію

Простих розлучень не буває. Завжди це складний травматичний процес, особливо якщо у пари є діти. Під час розлучення правлять бал емоції, вони не дають приймати раціональні рішення, і наслідки цього бувають сумні. Крім того, українське сімейне законодавство мінливе — регулярно виходять нові положення законів, що скасовують або істотно змінюють старі постанови. Перебуваючи в пригніченому стані, не знаючи актуальних законів, людина безпорадна — вона не може відстояти свої права, врахувати інтереси всіх членів сім’ї і, як то кажуть, «підкласти соломки» на майбутнє. У таких ситуаціях потрібен адвокат з розлучень.

Розлучення з обопільної згоди

Це найпростіший варіант, коли обидві сторони все обдумали, прийняли мирне рішення про розлучення і готові співпрацювати. Такі шлюби розривають в РАГСі, куди треба звернутися із заявою. Подружжю дають місяць часу подумати, і, якщо вони залишаються при тому ж рішенні, РАГС їх розводить і видає свідоцтво про розірвання шлюбу. Якщо у пари немає маленьких дітей і немає майнових претензій, розлучення проходить швидко і практично безболісно. У таких випадках допомога адвоката з розлучень може знадобитися тільки для оформлення документів в РАГСі або для консультацій.

Розлучення без згоди одного з подружжя

Буває так, що один з подружжя проти розлучення. Незгода однієї сторони не є причиною для відмови в розлученні, але є перешкодою. В цьому випадку потрібно бути готовим до суду.

Гарантовано відмовлять в розлученні, якщо дружина позивача вагітна або у сім’ї є дитина до року. В інших випадках суд намагатиметься примирити пару і дасть їй місяць подумати над рішенням. Як показує практика, близько третини пар забирають заяву. Якщо ж рішення залишиться в силі, суд розгляне справу. Для цього позивач повинен надати документальні докази того, що його права і / або права дітей порушуються, і розірвання шлюбу принесе їм більше користі, ніж сам шлюб.

З огляду на емоційну складність судового розгляду, подружжя може не приходити в суд, а делегувати свої повноваження адвокату з розлучень. Він допоможе зібрати потрібні докази, підготує документи, вибудує стратегію захисту та буде представляти інтереси в суді.

Розлучення при наявності дітей

Шлюби, в яких є діти, розриваються тільки через суд. При цьому не має значення, чи обидва батьки хочуть розлучитися або тільки один — ця обставина вплине тільки на швидкість процесу і на обсяг роботи, яку зробить наш адвокат, але не на результат. Суд повинен переконатися в тому, що один з подружжя або діти страждають в існуючому шлюбі і його розірвання є виправданим. Переконати в цьому суд і є одним із завдань адвоката з розлучень.

Крім того, Сімейний Кодекс України не передбачає такого поняття, як вина за розлучення. Якщо дружину викрили в зраді, через яку сталося розлучення, але при цьому саме в її квартирі живуть діти і весь догляд за ними лежить на ній, то опіку віддадуть дружині. Проте, в суперечці про спільну опіку над дітьми матимуть значення чинники і причини розлучення, які суду потрібно надати. Ці фактори можуть вплинути на умови опіки та розмір аліментів. Це ще одна важлива задача адвоката.

Розлучення з іноземцем

Процедура розлучення з іноземцем схожа на процедуру розлучення з громадянином України, але має ряд особливостей — вони здебільшого стосуються його місця проживання. Для ведення такої справи потрібно знати не тільки українське, а й міжнародне право. Це особливо важливо у випадках, коли йдеться про розподіл майна або про боротьбу за спільних дітей.

Розлучення з недієздатним або безвісно відсутнім

Такі шлюборозлучні справи вимагають юридичних доказів того, що людина дійсно без вісті пропала або недієздатна. Це найскладніша частина процесу, для якої потрібно зібрати безліч довідок і документів, а потім отримати рішення суду, яке підтверджує статус безвісти зниклого або недієздатного. В цьому допоможе адвокат з розлучень. Шлюб розривають на підставі заяви від позивача і при наявності такого рішення.

Допомога адвоката з розлучень

Кожна пара унікальна, у кожної людини свій характер, відповідно, унікальне і кожне розлучення. За 20 років практики ми провели кілька сотень справ про розлучення, і жодна справа не була повністю схожа на попередні. Якщо ви вирішили розлучитися, не питайте поради у розлучених друзів або родичів — ті рішення, які були вдалі для них, можуть обернутися катастрофою для вас. Особливо, якщо ваше розлучення стосується поділу майна або зачіпає інтереси дітей. Рекомендуємо відразу звернутися до адвокатів по розлученню. Ми допоможемо словом і ділом:

  1. Проконсультуємо з питань сімейного права.
  2. Підготуємо документи для розлучення через РАГС.
  3. Складемо судовий позов.
  4. Підготуємо документальні докази.
  5. Будемо представляти вас в суді.
  6. Складемо договір про порядок виховання та утримання спільних дітей після розлучення.
  7. Допоможемо встановити розмір аліментів на дітей та позначити, яка частина з них повинна належати дружині.
  8. Вирішимо майнові суперечки.
  9. Надамо психологічну підтримку.

Як показує наша практика, іноді достатньо однієї консультації досвідченого адвоката, щоб правильно вибудувати стратегію захисту в суді або зрозуміти, як організувати розлучення самостійно. У нашій практиці навіть був випадок, коли молодий чоловік після нашої консультації зрозумів, що таке розлучення, і повернувся до дружини. Зараз у них росте прекрасний син, а наш клієнт і думати забув про розлучення.

Якщо однією консультації буде недостатньо, ми візьмемо на себе всі турботи по шлюборозлучному процесу і доведемо справу до переможного кінця.

Вартість послуг адвоката

Як ми говорили, кожне розлучення індивідуальне. Одні розлучення вимагають мінімальної участі адвоката, інші навпаки — займають весь його час. Бувають випадки, коли доводиться залучати фахівців ззовні, наприклад, детективів, їх праця оплачується окремо. Тому ми не встановлюємо чітких розцінок і вартість послуг обговорюємо особисто з клієнтом. Одне абсолютно точно — ми підходимо до ціноутворення гнучко і з усіма знаходимо спільну мову.

Ми, як представники закону, прагнемо зберегти кожну сім’ю, особливо якщо в ній є діти. Але життя складається по-різному, і, якщо ви зіткнулися з необхідністю розлучитися, ми допоможемо зробити цей процес максимально простим і економним для вас.

Є питання?

Поділіться деталями. Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом