Сімейний адвокат в Києві

Всі сім’ї щасливі однаково, а ось проблеми у кожної свої. І, на жаль, сімейні суперечки часто сягають тієї межі, за якою без втручання сімейного адвоката не обійтися.

Перелік справ, в яких буде корисний сімейний юрист, досить широкий, і не обмежується тільки розлученнями. До компетенції адвоката з сімейного права входять питання:

  • усиновлення та позбавлення батьківських прав,
  • доказів права спадкування та догляду за старими батьками,
  • сплати аліментів, редагування шлюбного договору і багато інших.

Говорити про делікатність кожної такої справи не доводиться — сварки в родині завжди ретельно приховуються від сторонніх очей. Відповідно, залучаючи юриста, потрібно бути впевненим не тільки в його кваліфікації, але і в готовності зберігати повну конфіденційність.

Адвокати Legal Solution Group повністю відповідають цим вимогам. Досвід роботи наших фахівців — не менше 5 років постійної консультаційної та судової практики. Рішення правових задач ми засновуємо на бездоганному знанні Цивільного та Сімейного кодексів, якими регулюються не тільки правові, а й моральні аспекти ведення таких делікатних справ. Особливо це стосується адвокатів по розділу майна і спадкових спорах.

Наші послуги:

Розділ майна при розлученні

Питання спадщини