м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245

(станція метро Арсенальна)

Сімейний адвокат — Київ, область

Сімейні або ж шлюбно-сімейні спори — один з найбільш конфліктних напрямків судочинства. Коли йдеться про сварки в сім’ї, може розкритися багато негативних моментів з життя подружжя. Якщо є діти, накопичено спільне майно або одна зі сторін не має бажання розривати шлюб, то без сімейного адвоката ніяк не обійтися. Юрист не тільки підкаже, як себе поводити в певній ситуації, а й проведе клієнта через випробування, підтримуючи і відстоюючи його інтереси.

Коли потрібен адвокат з сімейних питань?

До адвоката з питань сімейного права звертаються в разі проблем, які неможливо вирішити договірним шляхом, і є необхідність у судовому розгляді питання. До таких справ відносять:

 1. Розірвання шлюбу, шлюборозлучний процес. Розлучення через органи РАЦС здійснюється «гладесенько-рівнесенько» тільки в разі відсутності дітей або вагітності дружини, а також суперечок щодо майна. У всіх інших випадках послуги адвоката по сімейних справах необхідні: навіть мінімальна помилка в заповненні позовної заяви може відтермінувати рішення суду на кілька місяців. Саме розлучення відбувається з моменту подачі заяви одного з членів подружжя. Небажання другого ніяк не вплине на результат процесу, крім збільшення терміну розгляду. Наявність дитини до 1 року, можлива вагітність можуть ускладнити розірвання шлюбу. Адвокат по розділу майна не тільки допоможе правильно скласти процесуальні документи, а й представить в суді інтереси чоловіка, дружини.
 2. Стягнення аліментів на дитину до 18 років. Тут можливі два варіанти розвитку подій: аліменти виплачуються у фіксованій сумі або у встановленій судом частині доходів того з подружжя, з ким дитина проживати не буде. Також, якщо дитина, яка не досягла трьох років, залишається з матір’ю, можливе отримання аліментів на її утримання. Юридичні питання в даному випадку можуть вирішуватися як через виконавчу службу, так і з відкриттям кримінального провадження, якщо мова йде про ухилення від сплати визначеної суми. Тут можливі такі заходи, як арешт рахунків у банку, майна. Можлива кримінальна відповідальність за статтею 164 Кримінального кодексу України.
 3. Визначення місця проживання дитини. Стереотип про обов’язкове проживання малюка з матір’ю склався вже давно, але судова практика показує, що оптимальним місцем є те, де малюкові забезпечують кращі умови. Простий вихід із ситуації і рішення такого спору — згода обох сторін, щоб не травмувати неповнолітнього судовим процесом. Однак не завжди це можливо. Важливо визначити матеріальне становище батьків, місце розташування навчального закладу, який відвідує дитина, чи доведений антисоціальний спосіб життя одного з батьків, факти, що підтверджують насильство в сім’ї, і багато іншого. Такий спір вирішується в суді з обов’язковим залученням служб у справах дітей, щоб інтереси дитини були максимально захищені. Додатковим важливим фактором є бабусі, дідусі, їх готовність брати участь у вихованні онуків.
 4. Позбавлення батьківських прав. Судовий розгляд може бути відкрито після заяви одного з батьків, іншого родича, органу опіки та піклування або прокуратури. Позбавлення батьківських прав можливо, якщо батько має алкогольну чи ж наркозалежність, не бере участі в житті дитини, зібрані докази насильства, жорстокого поводження. Юрист по сімейним справам не тільки допоможе правильно скласти відповідну заяву, але і виступить в суді, надасть консультації на всіх етапах процесу позбавлення батьківських прав.
 5. Розділ майна, яке було нажито в шлюбі, провадиться в судовому порядку. Під спільно нажитим майном маються на увазі нерухомість, земельні ділянки, транспортні засоби, гроші на рахунках в банку, вкладені в бізнес, і так далі. Також можливий розділ майна, яке не підлягає реєстрації. До нього відносяться коштовності, меблі, побутова техніка. У даній ситуації можна зіткнутися з проблемою неможливості довести факт придбання в шлюбі. Сімейний юрист може брати участь в розподілі майна як у позасудовому, так і в судовому порядку.

Також юрист по сімейних спорах допоможе отримати через суд дозвіл на виїзд дитини за кордон, складе шлюбний контракт тощо. Адвокат по сімейних справах в Києві також може проконсультувати щодо правильного заповнення паперів на усиновлення дитини.

Вартість послуг адвоката по сімейним питанням

Формування ціни залежить від багатьох факторів. Первинна консультація покаже, як швидко можна зібрати необхідні документи для звернення в суд або інші інстанції. Також на ціну впливають кількість судових засідань, обсяг документації, необхідність її подачі в інші органи. Для кожного з випадків передбачена фіксована вартість, однак вона може змінитися індивідуально в залежності від складності справи, але строго у відповідності до умов договору.

Послуги адвокатів Legard

Юристи Legard надають послуги в таких справах:

 •  розділ майна при розлученні;
 • визначення місця проживання дитини;
 • оформлення спадщини;
 • позбавлення батьківських прав;

Адвокати не тільки нададуть консультацію щодо всіх прав і обов’язків кожної зі сторін, а й візьмуть на себе:

 •  збір довідок, документів;
 • супровід при посвідченні нотаріусом;
 • отримання свідоцтв про права власності;
 • складання позовних заяв.

Також передбачається допомога при зверненні до реєстраційних органів державної влади для узаконення договорів і прав, представництво інтересів однієї зі сторін в судах різних інстанції.

Що ж стосується питань спадщини, то юристи Legard допоможуть з вирішенням проблем при закінченні терміну вступу в спадщину, відсутності заповіту, а також суперечках з родичами.

Висновок

Якщо потрібен адвокат з питань сімейного права або ж в іншому напрямку юриспруденції, звертайтеся в Legard. Надаємо правову підтримку компаніям і фізичним особам в Україні, зокрема — в Києві і області. Гарантуємо:

 • відповідальний підхід:
 • надійність, адже надана інформація захищена адвокатською таємницею;
 • повну конфіденційність;
 • об’єктивну і незалежну думку професіоналів своєї галузі;
 • високий рівень консультацій та правової допомоги.

Для нас на першому місці — закон і захист прав клієнта.