Спори з державними та місцевими органами влади

Отримати пораду адвоката
Кожен чесний платник податків розраховує, що держава в разі неприємностей буде на його боці. Але так виходить, що саме держава в найвідповідальніший момент не діє або діє не в інтересах потерпілого. І ображає його більше за всіх.

З практики. У співвласниці будинку незаконно відібрали землю

У співвласниці кондомінімуму відібрали землю. Виявилося, що сусіди звернулися з клопотанням до районної адміністрації і приватизували землю під будинком, включаючи палісадник нашої клієнтки. Вона стала шукати справедливості — писала скарги та клопотання в різні інстанції, зверталася до юристів, але правди не знайшла. Коли ми отримали на руки її справу, навіть ми були вражені ступенем цинізму системи — жодних законних підстав для приватизації землі у сусідів не було, але тим не менше землю їм віддали — як ми і підозрювали, за «подяку». Ми подали позов до суду, виграли його, а потім виграли і у апеляційному суді, куди звернулися сусіди. Нашій клієнтці повернули землю і компенсували судові витрати.

Випадки, коли доводиться відстоювати права платників податків перед державою, становлять третину нашої практики. До нас приходять як приватні особи, так і бізнесмени.

З практики. Бізнесмену завищили вартість оренди землі

Забудовнику прийшов час продовжувати оренду землі. Муніципалітет відмовився продовжувати оренду до тих пір, поки забудовник не заплатить за неї інфляційну різницю 598 тис. грн. Сума здалася забудовнику завищеною, він звернувся до нас. Перерахувавши суму згідно умов договору, ми з’ясували, що доплатити потрібно було тільки 98 тис. грн., а 500 тис. були нараховані неправомірно. Ми подали позов і відсудили різницю, включаючи судові витрати.

Наші послуги в рамках суперечок з державними органами

  • Консультації. В першу чергу ми намагатимемось вирішити питання мирно, до суду, що заощадить вам гроші і час. На цьому етапі ми проаналізуємо вашу ситуацію, оцінимо правомірність дій державних органів і подумаємо, що можна змінити, щоб отримати результат. Проконсультуємо, допоможемо скласти скарги, клопотання і інші документи, будемо допомагати вам вирішити питання. Якщо державний орган не піде назустріч, почнемо готувати документи до суду.
  • Досудова підготовка. На досудовому етапі ми складаємо стратегію захисту, вибираємо тактику, беремо участь в переговорах, готуємо документи для суду.
  • Суд. Виступаємо від вашого імені в судах всіх інстанцій, включаючи апеляційний та ЄСПЛ.

Також ми захищаємо інтереси платників податків перед виконавчою службою.

Для початку роботи нам з вами потрібно укласти договір на ведення справи. Процес буде йти для вас у фоновому режимі, в кінці ви отримаєте на руки рішення суду про те, що ваша справа виграна.

Є питання?

Напишіть, що трапилося. Ми відповімо на пошту або передзвонимо