Спори з виконавчою службою

Отримати пораду адвоката
Виконавча служба — вірний пес держави, завдяки якому ефективно наповнюється бюджет. Діють виконавці найчастіше за приписом суду, але можуть пред’являти претензії на основі постанов про адміністративну відповідальність або за виконавчим приписом нотаріуса, чим найчастіше грішать банки. У будь-якому випадку, якщо вам довелося зіткнутися з виконавцями, готуйтеся до неприємностей.

Кожен, чиє майно виконавча служба арештовує, є в їхньому розумінні злочинцем, і церемонитися з ним, як вони вважають, нема чого. Мало того, що у людей забирають квартири і машини, так ще і поводяться з ними, м’яко кажучи, не дуже ввічливо.

Але цього їм недостатньо. Виходячи з нашої практики, більшість конфіскацій проводять з порушеннями закону, та бувають і зовсім кричущі випадки. Наприклад, на жилу квартиру накладають арешт, хоча у людини на банківських рахунках достатньо грошей для виплати, є машина або дача.

Великим шматком бюджетного пирога є штрафи за порушення ПДР. Згідно із законом порушник повинен виконати припис і сплатити штраф протягом трьох місяців з дня отримання повідомлення. Але є випадки, коли арешт на машину накладали до закінчення терміну виплати, а потім її конфісковували.

Найприкріше, що виконавча служба нікому не підконтрольна, і управи на неї, крім правових спорів, немає.

Допомога адвоката

Залежно від того, по якій справі ви сперечаєтеся з виконавчою службою, буде залежати стратегія і тактика захисту. Найчастіше мова йде про те, щоб розслідувати справу і оскаржити неправомірність дій виконавців.

Одна із стратегій боротьби — затягування термінів по виплаті боргу. На щастя, чинне законодавство дає потерпілому досить великі можливості це зробити. Якщо апелювати до правильних норм закону, можна виграти відстрочку до 2 років. Цього часу зазвичай досить, щоб довести свою невиновність, вивести майно з-під арешту або знайти гроші і погасити заборгованість.

Ми підходимо до вирішення цієї проблеми комплексно: вивчаємо справу і розробляємо найефективнішу стратегію захисту.

Ведемо суперечки з виконавчою службою по:

  • Іпотеці
  • Розділу майна
  • Штрафам ПДР
  • Простроченим кредитам
  • Іншим напрямкам

Для початку роботи нам знадобиться тільки договір на ведення справи. Решту ми зробимо самі і повернемо вам ваше майно і спокійне життя.

Є питання?

Напишіть, що трапилося. Ми відповімо на пошту або передзвонимо