Спори зі страховими компаніями

Отримати пораду адвоката
Спір страхової компанії зі звичайною людиною нагадує боротьбу без правил. Щойно вам аплодували, тиснули руку і запрошували на ринг, а після удару гонгу почали бити ногами по обличчю. Ця алегорія точно відображає ситуацію зі страховими: спочатку добрі чарівні люди обіцяють повний захист від усього, а коли трапляється біда, вдають, що вас не знають. Ми допоможемо їм освіжити пам`ять.

Договір

Найвідповідальніший етап співпраці зі страховими — підписання договору. Будьте уважні, бо саме з цього етапу починається обман. Агент на словах розповість вам багато надихаючих речей і запропонує підписати «стандартний контракт, як у всіх». Не робіть цього, доки не прочитаєте весь договір, включаючи те, що написано дрібним шрифтом. Багато чого ви не зрозумієте через розмитість формулювань, а уважно прочитати не зможете через невдоволено зітхаючого поспішаючого менеджера.

Читати договір набагато спокійніше в компанії адвоката. При ньому страховий агент не так сильно поспішає і менше зітхає. Нудьгувати йому теж буде ніколи через питання і правки, які буде вносити в договір адвокат. У цьому випадку можете бути впевнені, що угода зі страховою складеться на вашу користь, як і має бути.

Компенсація

Якщо договір ви підписали без адвоката, і страховий випадок настав, телефонуйте в страхову і домагайтеся компенсації. На цьому етапі ви можете зіткнутися з такими симптомами:

  • Вам відмовляють у прийомі документів.
  • Затягують термін виплати без причин.
  • Звертаються з вимогою про компенсацію до винуватця ДТП, якщо мова про ДТП.
  • Занижують вартість матеріального збитку.
  • Нав’язують розрахункову суму, визначену власною оціночною комісією.
  • Відмовляють у виплаті через порушення терміну повідомлення про страховий випадок або через неможливість виявити всі нюанси події.

Ці ознаки говорять про те, що страхова не хоче платити гроші. В цьому випадку боротися з нею своїми силами марно — страхові юристи чудово знаються на своїй справі і на «ти» з процесуальними нюансами. З вас витягнуть нерви і гроші, але компенсацію не виплатять.

Як допоможе адвокат

Ми, в свою чергу, прекрасно знаємо сильні та слабкі сторони всіх страхових компаній, що працюють на українському ринку, в тому числі закордонних представництв. Говоримо зі страховими юристами на їх мові і вміємо довести, що праві ви, а не вони.

У нашому активі 118 успішно виграних справ по страхових випадках різної тематики — ДТП, страхування житла, туристичне страхування. Загалом наші клієнти отримали по них виплати в сумі 7,2 млн. грн.

Коли ми беремо справу, то уважно аналізуємо дані про випадок і опрацьовуємо стратегію поведінки. Допомагаємо зібрати додаткові факти і докази. Готуємо документацію для судового позову, ведемо справу в суді до переможного кінця. І повертаємо вам ваші гроші.

У будь-якому бою надійний обізнаний помічник не завадить. Приходьте, будемо битися разом!

Є питання?

Напишіть, що трапилося. Ми відповімо на пошту або передзвонимо