м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245

(станція метро Арсенальна)

Відгуки про адвокатів Legard

Мені дуже сподобалася робота Олексія. Дохідливо і терпляче пояснює, сумлінно виконує свою роботу. Професіонал своєї справи. Дякую вам за допомогу!!!

Олександра

-

Приємно здивований результатом роботи Олексія Миколайовича!!! В справі на якій раніше ставили крапку, пішов протилежний процес. Проблема не тільки вирішилась, а й дала нові можливості. Рекомендую як широкопрофільного адвоката. Дуже вдячний!

Валерий

-

Потрапили в непросту й дуже неприємну ситуацію. Чоловік придбав будинок, а з документами були проблеми. За порадою колеги звернулись за юридичною консультацією до Олексія. Виявився кваліфікованим та досвідченим фахівцем. Наше питання було вирішено досить швидко. Величезна дяка за професійну допомогу. Кращий адвокат в Києві! Однозначно рекомендую Олексія.

Олена

-

Колишній сусід оформив кредит, а мене з мамою вписав туди як родичів. Нам телефонували й погрожували. Я заніс номер в чорний список, мама через день їм пояснювала, що нічого повертати не зрозуміло за кого не буде. А вони все погрожували, що відберуть навіть хату, бо у сусіда борг 16 000 грн. Нам терміново були потрібні юридичні послуги. Звернувшись в Лігал Солюшн ми отримали якісну консультацію від адвоката, питання з погрозами вирішили оперативно. Приємно мати справу з досвідченими спеціалістами! Золоті голови в людей! Дякую!!!

Михайло

-

Мені потрібен був сімейний адвокат, проживаю в Києві. Ділили нажите майно! Чоловік вперся, виганяв мене з дітьми. Привів іншу жінку. А мені не було куди переїхати. Оскільки квартиру купили в шлюбі, знайома порадила звернутись в Лігал Солюшн. Адвокат уважно вивчив нашу історію, документи і швидко поставив на місце мого колишнього. Звернувшись до вашої компанії я відчула, що моя справа в надійних руках! Безмежно дякую, ми з дітьми не залишились на вулиці!!!

Мирослава

-

Є, що сказати? Надішліть відгук!