м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245
(станція метро Арсенальна)

м. Київ вул. Івана Мазепи, 3-б, офіс 245

(станція метро Арсенальна)

Юридичні послуги в Києві

Вести бізнес в Україні без надійного юридичного супроводу складно. Допомога юриста, професійна консультація обов’язкові при проведенні фінансового аудиту, due diligence, перевірці контрагентів, розрахунку податкових ризиків. Як показує наша практика, більшість клієнтів, які стикалися з юридичними ускладненнями в бізнесі, просто вчасно не звернулися за послугами юриста, сподівалися на державу, невірно трактували закон, що в результаті обернулося проти них.

Юридична фірма Legard — експерт в наданні юридичної допомоги підприємствам. Адвокати фірми супроводжують бізнес, починаючи з вибору виду господарської діяльності згідно КВЕД і закінчуючи його реорганізацією або ліквідацією. Наша юридична компанія надає комплексні послуги підприємцям з податкового права, захищає інтереси компаній в суді, виступає партнером на переговорах, стежить за веденням ділової документації. Серед наших клієнтів великі міжнародні холдинги, представництва іноземних компаній в Україні, виробничі підприємства.

Вартість послуг юриста розраховується індивідуально, після вивчення всіх деталей справи. Замовте консультацію юриста, натиснувши нижче на кнопку «Замовити послугу».

Сімейний адвокат

Адвокат по цивільних справах

Кримінальний адвокат

Адвокат по господарських справах

Адвокат по адміністративних справах

Податковий адвокат

Юрист з нерухомості

5 причин звернутися за правовою допомогою в Legard:

  • Ми працюємо відповідно до світових стандартів адвокатської етики. З 2019 року набули чинності зміни до Конституції України, процесуальних кодексів, які забороняють юристам без адвокатського свідоцтва вести судові справи практично по всіх категоріях. Legard — об’єднання професійних адвокатів, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України. Ми маємо право на представництво клієнтів у судах всіх інстанцій.
  • Добре знайомі зі специфікою бізнес-практики в Україні. Адвокати юридичної фірми Legard працюють в напрямку господарського та податкового права понад 5 років. Ми маємо досвід, який дозволяє вирішувати складні юридичні питання і супроводжувати бізнес будь-якого масштабу.
  • Беремося за складні справи. У нашій практиці чимало випадків, коли до нас звертаються за «порятунком справи», від якої відмовилися інші юристи в Києві або, що набагато гірше, ускладнили її. А ми допомагаємо в таких ситуаціях.
  • Працюємо оперативно. Ми цінуємо свій і ваш час і не витрачаємо його даремно. Наші консультації змістовні, робота структурована і виконується в узгоджені терміни.
  • Ведемо справи відкрито і чесно. Тримаємо вас в курсі того, що відбувається, попереджаємо про приховані небезпеки і можливі наслідки того чи іншого кроку. Ми оперативно надаємо актуальну інформацію — ви приймаєте виважені рішення.

80% наших нових клієнтів приходять за рекомендацією

В юридичній компанії Legard працюють адвокати зі стажем від 5 років, які постійно підвищують свою кваліфікацію, завжди в курсі законодавчих нововведень і тенденцій судової практики. Наші клієнти можуть розраховувати на отримання правової допомоги та успішне вирішення бізнес-задач.

З Legard ви отримуєте якісні юридичні послуги в Києві, всебічну правову підтримку і впевненість у тому, що у вас завжди під рукою контакти «своєї» юридичної фірми, яка в разі неприємностей захистить вас, вашу родину, бізнес, гроші і свободу.

Скільки коштує консультація юриста в Києві?

КОНСУЛЬТАЦIЯ ЮРИСТА ВАРТIСТЬ
Усна консультація 500 грн.
Усна консультація з вивченням документації 1000 грн.
Письмова консультація 1500 грн.