Захист від кримінального переслідування в судах всіх інстанцій

Отримати пораду адвоката

Коли досудове слідство завершено, справу передають до кримінального суду першої інстанції. Тут проходить слухання у справі, суддя розглядає аргументи обвинувачення та захисту. Залежно від того, чиї докази і промова будуть переконливішими, на користь того суд прийме рішення.

Згідно із законом, якщо у обвинуваченого або потерпілого немає адвоката, держава виділяє йому безкоштовного захисника. Це тонкий момент в кримінальній справі, оскільки часто такі адвокати співпрацюють з обвинуваченням і працюють більше на нього, ніж на клієнта. Зовні адвокат буде ввічливий і люб’язний, але по-справжньому битися за підзахисного не стане.

Іноді обвинувачений або потерпілий намагається прочитати кримінальний кодекс і захистити себе сам. Ми не радимо так чинити з двох причин. По-перше, в кримінально-процесуальному кодексі України 485 статей, і вивчити їх або хоча б просто зрозуміти за кілька тижнів до суду неможливо. Не кажучи про те, щоб ними оперативно користуватися на суді. По-друге, звинувачення крім знання КПКУ, має величезний досвід у веденні судових справ і зламає непідготовлений самозахист, як суху гілочку.

Для ведення кримінальної справи в суді потрібна людина, що володіє тією ж силою переконання, знанням закону і правами, що і звинувачення. Такою людиною є адвокат у кримінальних справах.

Треба знати.

Юрист без статусу адвоката за законом не має права виступати в кримінальному суді.

Як ми ведемо справу

Перш, ніж виступити в суді, наш адвокат проводить колосальну підготовчу роботу. Вивчає всі матеріали справи, включаючи записи допитів, докази, дані експертизи, уточнює факти. Зустрічається з близькими обвинуваченого, свідками, проводить повторні допити. До підзахисного він має необмежений доступ і може відвідувати його в ізоляторі коли і скільки завгодно.

З’ясувавши всі деталі справи, адвокат приступає до вироблення стратегії захисту. Таких стратегій сотні, а їх комбінацій — тисячі. Досвідчений адвокат відмінно ними володіє і вибирає ту, яка максимально підходить в певній ситуації. Обрану стратегію він узгоджує з клієнтом, знайомить з нею всіх, хто буде виступати на суді з боку захисту.

В ході суду адвокат тримає лінію захисту і не дає звинуваченню її зламати. Веде перехресні допити, викликає потрібних йому свідків, пред’являє докази, які грають на руку підзахисному.

За підсумками роботи нашого адвоката те, що здавалося очевидною провиною, може перетворитися в очах суду в помилку, непорозуміння, неуважність. А від того, як саме суд сприйме факти, буде залежати вирок. У нашій практиці 80% кримінальних справ закінчувалися на користь клієнта саме тому, що адвокати добре знають закони і прецеденти, не дозволяють звинуваченню маніпулювати фактами і порушувати права підзахисного.

Важливо!
Крім професіоналізму, адвокат повинен володіти важливою рисою характеру — врівноваженістю. Адвокат — ваше обличчя на суді, його нервова нестримана поведінка покаже вас з не найкращого боку. Наші адвокати спокійні впевнені в собі люди, які ведуть справу рівно і методично. Це справляє гарне враження і працює на клієнта.

Бувають випадки, коли суд виносить рішення з порушеннями закону. Тоді ми маємо право подати апеляційну скаргу. Якщо апеляція не дала результатів, ми звертаємося до касаційного суду, і тільки потім, якщо не добиваємося результату, подаємо звернення до Європейського суду з прав людини.

Якщо справа дійшла до суду, не втрачайте часу і телефонуйте адвокатові. Чим більше часу до суду ви йому дасте, тим краще він обміркує справу і тим ретельніше підготується.
Телефонуйте або заповнюйте форму нижче. Ми поряд.

Є питання?

Напишіть, що трапилося. Ми відповімо на пошту або передзвонимо